Announcements

Bleeding love

29. listopadu 2010 v 15:43 | Megan

Loterie života
   Víceméně nyní za poslední dobu hodně zvažuji, jestli ještě smysl pokračovat v psaní Loterie života, respektive zveřejňovat to tady. A jestli si vůbec někdo vůbec přečte tento článek a bude ho trošku mrzet, že to chci ukončit, možná se bude ptát, proč jsem stále více nakloněná ukončení publikování Loterie životě, tak odpovědi jsou budou zcela stručné a víceméně i závažné. Návštěvnost blogu je zcela na nule a statistiku na TopListu mi nějaký dobrák dělá přes autosurf a myslí si, že mě tím udělá šťastnou, když přijdu na blog a uvidím, že tu za den bylo 40 lidí, kteří tu ve skutečnosti nebyli. Tím pádem vlastně Loterii života ani nikdo nečte. Řekla bych, že jste celý příběh dávno shledali nudným a zbytečným, protože kromě Terky se už nikdo neobtěžuje napsat komentář. Pokud tedy někdo kromě Terky ještě Loterii čte, že?! Takže nač pokračovat v námaze a psaní? 
     Blog si určitě ponechám a jen tak se ho nevzdám, je to přeci jenom historie Loterie života, je to rok a půl mého života, snahy, nápadů a neúprosného zápasu s fantazií a panem Googlem, který mi radil, co je a co není možné. Vždyť ani nikdo neví, kolik hodin jsem strávila sezením u počítače a focením fotek a psaním scénáře, jen abych udělala 3 díly denně... Byly to celé dny. Ale teď už je to stejně pasé, už je asi čas na Sbohem a šáteček.

Vaše Megan
xoxo Megan - megan.blog.cz

Přání do nového školního roku

1. září 2010 v 0:00 | Megan
Ahoj všichni.

Tak nám začíná nový školní rok. Ano. Bohužel. Bohudík. Navracíme se do starých ehm... "dobrých" školních lavic k našim starým dobrým "oblíbeným" učitelům. Čeká nás spousta nového, spousta práce a ještě větší kopa únavy. A tak všem žákům a studentům přeji, aby tento školní rok byl lepší, úspěšnější, než byl ten předchozí a ať všechno perfektně zvládáte a máte minimum zameškaných hodin a žádné poznámky a ať si tento školní rok hezky vychutnáte. A všem budoucím maturantům v květnu 2011 přeju spoustu síly, výdrže a odvahy, protože nikdo z nás neví, do čeho jde!! Takže: STÁTNÍ MATURITĚ ZDAR! JEN ZDAR! (a možná i zmar :-D)

A držte se, moji milí a drazí :-)

Vaše Megan.

Autosurf

20. srpna 2010 v 10:01 | Megan
Již včera jsem měla podivně vysokou návštěvnost, vystřídalo se mi tu přes 80 lidí, což není obvyklé, a dnes, když jsem se jen tak pro zábavu dívala na toplist, tak jsem hnedle zjistila, kde má moje vysoká návštěvnost pramen. A dnešek to podobné. Sotva 9 ráno a už 10 lidí?? hm...

A proto by mne zajímalo, kdo dal moje stránky na autosurf. A budu ráda, když se sami přiznáte. A aby někdo neměl špatný pocit, že se přiznává úplně veřejně, může mi to napsat buď na ICQ, pokud mne má v seznamu, nebo tady do komentáře. Pro větší anonymitu dávám komentáře jako moderované.

autosurf megan.blog.cz
autosurf

Že na můj blog chodí Češi, Slováci a občas sem zabloudí i nějaký Polák, tak to bych chápala. Ale jak by se k mému blogu mohli dostat lidé z USA či Indie, tak to je opravdu proti všem možným vysvětlením, které by popíraly autosurf...

Announcement - doplnění návzů dílů

31. července 2010 v 18:50 | Megan

Do seznamu epizod Loterie života byly doplněny názvy k epizodám 270-279. 
Přeji hezkou zábavu při čtení nových dílů.


Sólo pro motýla

10. června 2010 v 0:28 | Megan
Sólo pro motýla aneb Když se ztrácí rovnováha

Zdravím všechny,
možná vás upoutal nadpis tohoto článku, možná vás jen zajímá, co to asi je. Sólo pro motýla - když se ztrácí rovnováha je název nově připravovaného povídkového seriálu o jedné obyčejné dívce, která má jen jediné, snad skromné, přání. 
Doufám, že vás příběh zaujme a budete jej rádi číst.

S pozdravem Vaše Megan

HLÁŠENÍ :-D

19. dubna 2010 v 21:51 | Megan
Ahoj všichni,
vím, že teď tu moc nebývám a ani Loteri života moc nepřibyla, leč měla jsem nějaké osobní záležitosti. Minulý týden jsem byla na pohřbu, takže těch pár dní bylo takových bez nálady, navíc mě dost potrápila rýma no a na víkend jsem měla opravdu o dost lepší zájmy, než sedět u PC. A ničeho naprosto nelituju :-). Nelitovala bych, ani kdybych kvůli tomu měla zrušit oběd se samotným Barrackem Obamou...

Co se týče Loterie života, tak nevím, jak to tento týden stihnu. Možná v úterý/středu by mohl přibýt nový díl... uvidíme, jak to všechno půjde. Jinak s dalšími díly - nic moc neslibuju, protože v pátek jdu na operaci a nevím, jak mi potom bude, až se vrátím domů. A jestli vůbec budu mít náladu a chuť počítač vůbec zapnout...

Zatím se mějte a nezlobte se na mne.

S pozdravem
Vaše Megan

JIŽ BRZY COME BACK

2. března 2010 v 18:10 | Megan

VÁŽENÍ A MILÍ NÁVŠTĚVNÍCI TOHOTO BLOGU,
JIŽ BRZY SE K VÁM ZPĚT NAVRÁTÍ VÁMI OČEKÁVANÁ LOTERIE ŽIVOTA!!!


Ještě vám neřeknu, ke kterému dni přesně bude come back, ale snad do konce tohoto týdne to bude. Důvod mé nejistoty návratu je v tom, že mám opět menší problémy se spouštěním hry, takže pilně již druhým dnem pracuji na odstranění problému.

S POZDRAVEM
VAŠE MEGAN.

Osobní krize

2. února 2010 v 15:32 | Megan
Ahoj všichni,
je mi to líto, ale musím to oznámit. Na dobu neurčitou blog pozastavuji. Jak sami víte, za poslední dobu zde přibývalo stále méně a méně článků. Věřte tomu, že mě to opravdu štve, avšak nemám na tvorbu blogu motivaci. Moje Múza se prostě ztratila v dáli a zatím se jí nechce se ke mně navrátit... až se ke mně navrátí, vrátím se i já. Snad by to mohlo být začátkem března.

A moje milá SB, prosím, nezlobte se, že vás nebudu obíhat. Jestli vám to vadí, klidně si mě vymažte ze seznamu. Jen mi to smazání, prosím, oznamte.

S pozdravem
Vaše Megan

PF 2010

1. ledna 2010 v 14:15 | Megan
Tak všechno nejlepší v Novém roce.

Úsměv a dobrá nálada sice nevyřeší všechny problémy, ale naserou kolem tolik lidí, že stojí za to uchovat si je i v roce 2010.

Jen to nejlepší v tomto roce přeje Megan.

Happy New Year

31. prosince 2009 v 15:43 | Megan
Ahoj všichni,
tak se nám blíží konec kalendárního roku 2009. A jelikož nevím, jestli se tu v příštích sedmi dnech objevím, nyní jsem na internetu u známé mé kamarádky. Budeme slavit. Moc se těším... konečně jsem vypadla z domu... A jak jsem pochodila a nepochodila tento týden (někteří jistě vědí, co mám na mysli) napíši někdy po Novém roce...

Společně s mým kolektivem vám všem přeji všechno nejlepší do Nového roku. Spoustu lásky, zravíčka, štěstíčka a úspěchů.

Megan.

Nový časopis - SunnyBow - Duha

12. prosince 2009 v 19:45 | Megan
Ahoj všichni,
už nějakou dobu jsem o tom přemýšlela, jak jistě víte, a právě dnes došlo k tomu, že se nám narodilo miminko. Celou dobu jsem si myslela, že to bude kluk, nicméně osud tomu chtěl jinak a máme tu holčičku. Časopis SunnyBow (v překladu "Duha").

Doufám, že její první díl se vám bude líbit.

So sad :'(

1. prosince 2009 v 20:12 | Megan
Zdravím vás všechny,
jak jistě víte, měla jsem počítač v servisu. A než jsem ho tam dala, slíbila jsem vám spoustu nových dílů Loterie života a nový vzhled s postavami Loterie života, který se tu měl objevit již dnes. Bohužel štěstí nestojí při mě a já nemám na PC tolik času. Mějte, prosím, strpení a vyčkejte víkendu. Slibuji, že o víkendu bude zase všechno okay. A snad mi bude fungovat i internet a admin.blog.cz a všechno, co jsem chtěla už tento týden, se tu se spožděním objeví.

Moc prosím, nezlobte se na mě za to. Sama jsem z toho stejně zoufalá, jako jste vy. A ti z vás, co na mě mají ICQ, by mohli říci, jak málo času mám i na ICQ.

Moc se vám omlouvám.

Před-prosincový slib aneb Ve znamení Lž

29. listopadu 2009 v 22:43 | Megan
Zdravím vás všechny dnes podruhé,
jak už jsem v jednom předchozím článku psala, prosinec bude ve znamení Loterie života. A jak je vidět, spoustu z vás to nadchlo. Což jsem samozřejmě ráda. Na ICQ, než jsem se radši vypla, jste se mě neustále ptali, co všechno chystám. A abych to nemusela tolikrát psát, sepíšu vám sem do několika bodů, na co se můžete těšit.
Administrace blogu:
- nový vzhled s postavami Loterie života (napište, které postavy byste chtěli)
- každý (druhý) den nový díl Loterie život
Loterie života (všeobecně):
- ukončení první série
- odstartování 2. série (+ nový úvodní obrázek)
- nový úvodní obrázek, pokud přesáhneme 200. dílLoterie života - děj
:
- Nečekané překvapení (pro koho? jaké?)
- Bazén?
- Zoufalství, přání, touha, prosba
- Žárlivost (kdo žárlí? na koho? proč?)
- Nečekaná návštěva (můžete hádat, kdo přijde)
- Podvod (jaký? Kdo koho podvede?)
- Rodinná krize (hádejte, co se stane...)
- Rvačka (kdo? S kým?)
- Průšvih po anglicku (souvisí to s tím Harrodem? jak?)
- Vítej v Shetterfieldu, aneb Příchod nové postavy (kdo to je?)
- Náhlá srdeční nevolnost (Kdo? Proč?)
- Nemoc (Kdo? Jakou nemoc?)
- Příliš mnoho informací škodí? (kdo je příliš informovaný? V čem to škodí?)
- Špatné rozhodnutí? Pochyby? (kdo se špatně rozhodl?)
- Ženské zbraně, aneb Patříme k sobě (která z žen se rozhodla bojovat?)
- Tohle není sranda - trestní oznámení (kdo má průšvih?)
- Dvakrát dvě čárky (čeho a koho se týkají?)
- Zbývá jenom smrt? (kdo umře?)
- Konec dobrý, všechno dobré?


Jak podle vás příběh dopadne?


Tak co, máte nějakou představu o vývoji děje Loterie života? Napište mi svoji teorii :) (a můžete se držet těch otázek psaných kurzívou)

A těšíte se na poslední díly první série Loterie života?
Jaká by měla být druhá série?
Co byste chtěli, aby se v 2. sérii stalo?

Ve znamení Loterie

29. listopadu 2009 v 13:35 | Megan
Ahoj všichni,
jak jistě víte, mám problémy s počítačem. Je to mrzuté. Strašně mě to štve. Ale mohu vás utěšit, že zítra si ho dávám na přeinstalaci. Bude vyčištěný a funkce budou obnoveny, tak by mělo všechno fungovat. A co to bude znamenat pro vás? Že prosinec bude ve znamení Loterie života.

Rozhodně se máte na co těšit, protože první série, jak se zdá, jen tak neskončí. ;)

Doufám, že jste na moji Loterii života nezanevřeli a přízeň tomuto seriálu zachováte.

Nové menu

15. listopadu 2009 v 10:14 | Megan
Tak jsem konečně měla volnou chvilku a chuť se "dokopat" k tomu, abych udělala nové menu. Už to bylo vážně potřeba, protože v tom starém byla spousta chyb. Doufám, že moji 2 hodinovou práci oceníte :-)

Jinak dnes budete moci očekávat další díl Loterie života. Včera jsem něco málo nafotila, tak to dnes budu upravovat. Ovšem až si trošku uklidím učebnice. Dostala jsem vynadáno, že je mám blbě naskládané. Kvůli jedné učebnici, která je naspod a kterou nepoužívám, to musím přeskládat. A to jen proto, že je to A5 a na ní jsou učebnice A4. Sakra, proč to má vadit, když na ta učebnice je uprostřed a navíc je na ní tvrdý atlas?? No, to nebudu řešit a přeskládám to, ať to tady nemusím poslouchat ještě dalšího půl roku... nasrat s takovými kokotinami.... A to nepočítám to, že musím popsat CD a DVD, protože se v nich někdo nemůže vyznat. Důležitý je, že se v tom vyznám já, ne??? Stejně jsem jediná, kdo to používá. Řekněte, kdo by si do DVD přehrávače dával DVD s instalačním souborem operačního systému Windows Vista nebo Office 2007???
- to je prostě výsledek toho, když se někdo nudí a má potřebu zaměstnávat ostatní lidi, kteří mají své práce dost.


Aloha... vaše Megan


Radši to udělám teď, ať to mám rychle za sebou a můžu tvořit Lž :-)

MINIZPRÁVA O LOTERII ŽIVOTA

1. října 2009 v 22:07 | Megan
Ahooj všichni,
tak jsem tu znovu s minizprávou. Z Loterie života jsem nafotila jen kousek, jen prakticky jednu scénku (ale na 2 díly), které už mám konečně napsané celé (před chvílí jsem dopsala 156). Ale jestli si myslíte, že mezi tím zahálím, tak to není pravda!! Mezi psaním jednotlivých dílů opravdu nezahálím a připravuji si scénky, které se objeví v příštích 50 dílech. Zatím mám napsané 4 velice rozsáhlé scénky, z nichž se v příštích deseti dílech objeví první 2. Počítám s tím, že asi v rozmezí 158.-165. dílu se objeví první scénka s Madeleine a asi v 157. nebo 158. díle se objeví scénka s Jeffreym. Další scénky s Perrym a s Kyleem jsou až na později. To už budou "prázdninové díly". Nechci tím říci, že bych tyto díly přidala až o prázdninách, ačkoliv stát se může cokoliv, ale tím "prázdninovým" chci říci, že ten děj v těchto dílech se odehrává již o prázdninách. Takže je určitě na co se těšit, protože se tu objeví menší problémy a trhlinky (... třeba ve společnosti?). Takže se těšte a nechte se překvapit, jak to všechno bude. Určitě to bude zajímavé, až.... no, to je jedno. Každopádně v příštích dílech nás také čeká pár zvratů, přičemž Jeffrey asi dostane téměř infarkt, jak bude šokován!!! :D

Takže klidně spekulujte, o co půjde a nepůjde, a těšte se na nové díly :).

Vaše Megan

Dodělala jsem biografie Lilian a Jeffreyho

29. září 2009 v 14:19 | Megan
Ahoj všichni,
tak jsem udělala biografii Lilian a Jeffreyho, tak na to kdyžtak mrkněte a zhodnoťte, jak se mi to povedlo vymyslet ;). Kdyby v tom byly nějaké chyby, které nesouhlasí s dějem v komixu, napište mi to pod tu určitou biografii, kde to nebude souhlasit :). A hlavně nezapomeňte napsat, co nesouhlasí, taky nejsem dokonalá ;)...

A nezapomeňte, že kdekoliv se objeví tyto ikonky, tak jsou klikací a kliknutím na ně se dostanete k biografii dané postavy :).

Announcement - nejasná budoucnost

20. září 2009 v 20:42 | Megan
Oznámení....... KDYŽ SI TO NEPŘEČTETE, VAŠE CHYBA.
klik Celý článek.

Omlouvám se..

15. září 2009 v 14:39 | Megan
Ahoj všichni,
omlouvám se vám, že ten předchozí Announcement vyzněl tak, jak vyzněl. Po pravdě jsem nechtěla, abyste se všichni naštvali apod., vím, že někteří z vás ke mně chodí opravdu poctivě (Riley, Navara), ale jsou tu prostě tací, co napíší jen pod vtip komentář a tím to pro ně hasne. Myslím si, že tu publikuji dost článků, průběžně tu přibývají moje zápisky do deníčku a taky tu máme každý druhý den "To mě dostalo,..." . Nebudu tady publikovat downy do The Sims, protože můj blog není o The Sims, a nebudu tu publikovat ani články typu "Kusovka" apod. Ne. Já svůj blog beru jako ryze originální a nechci tady dávat nějaké kopie. Samozřejmě mi nyní budete oponovat, že Vtipy dne a To mě dostalo jsou kopírované články, ano, to jsou, všechno prostě sama vymyslet neumím a ani bych to nestíhala, ale to sem prostě dávám pro pobavení návštěvníků, protože ne každý denně obchází stránky se vtipy a taky málokdo čte takové ty "blbosti", které píši do "to mě dostalo".

Byli tu i tací, co napsali, že k nim nepíši komentáře, ovšem já sama kolikrát nevím, co vám mám napsat, protože buď máte samé downloady, nebo máte rozjetý komix, který nečtu od začátku (nápodobně jako u Loterie života - ale nikomu to nevytýkám!!! - to je vaše věc, jestli to čtete nebo ne).

Opravdu nevím, co napsat k deseti downloadům, aby to nebyly komentáře typu "hezké", "To se mi líbí." a podobně. Já jen prostě chci, aby moje komentáře vyzněly originálně, protože mě samotné by takový komentář vadil.

Víte, jak už jsem jednou napsala, můj blog není o THE SIMS ani o jiných hrách. Toto je prostě osobní blog, něco jako deníček, a tento charakter chci zachovat i do budoucna. A to, že zde publikuji komix focený v TS, tak to považuji spíše jako tvorbu než zaměření na The Sims...


No, toť vše... víc už psát nebudu, protože bych se (ale hlavně vás) do toho až příliš zamotala a byl by z toho guláš.


Ahoj,
Megan.


PS.: ještě jednou se vám omlouvám za to, že ten minulý článek vypadal rozčíleně, protože jako rozčílená jsem jej psala. Víte, ono SMS začínající pozdravem "Hi bitchie" nepotěší. (bitch - kurva)

Časopis?

11. září 2009 v 7:33 | Megan
Ahoj všichni,
tak jen v rychlosti, než za chvíli vypnu PC a poběžím do školy (nejpozději v 7:40 musím vypadnout z domu...)

Nebudu se momentálně zabývat okolnostmi, ty kdyžtak proberu až v deníčku, ale prostě mě napadlo, že bych mohla udělat takový "blogový časopis". Byl by to buď čtrnácti-deník, nebo měsíčník. To ještě nevím, záleží na tom, jak by se to všechno stíhalo, ale jen mě to tak prostě napadlo.

A jestli vás zajímá, co by v časopise mohlo být, tak zde máte moje předběžné nápady:
- profily postav Loterie života (v každém čísle jedna postava)
- případně i "rozhovor" s postavou - případné zodpovězení vašich otázek
- rozhovor s nějakým bloggerem/bloggerkou
- nějaká moje stránka s mými kecy
- co nás čeká v dalších dílech Loterie života
- zajímavosti a události z The Sims Kingdom, případně pouze ze Shetterfieldu, Blanche Grace nebo San Aiden.
- Zkratkové shrnutí nejpodstatnějšího děje Loterie života


Tak a víc mě toho nenapadá...
co myslíte, měla bych takový časopis udělat?
Četli byste ho?
A jak by se mohl podle vás jmenovat?


A máte ještě nějaké nápady, co by v něm mohlo být?
Ještě nějakou rubriku?


Napište do komentářů :)
Zatím ahoj...pádím do školy...
(snad tu šílenou dvouhodinovku hned na začátku dne přežiju)

Megan


A pište nápady na další rubriky časopisu do komentářů!!!

Další do WL - Ada

6. září 2009 v 20:28 | Megan
Tak jsem do Warning Listu připsala další hříšnici - Adu.

K článku "ICQ... nikdy více" napsala komentář s řetězovým obsahem. Komentář je smazán, kdyby jej někdo chtěl vidět, mileráda jej pro něj zveřejním.

Chcete mě zničit, či co???

2. září 2009 v 7:16 | Megan
Kurva, LIDI, co to s váma je????? Co si myslíte? Máte dojem, že jsem ty pravidla blogu dělala pro srandu králíkům nebo co???? Kurva, jsem fakt nasraná!!!! Nechci vás zapisovat na Warning list, ale jak je vidět tak asi budu muset!!! Naposledy, kdo ty pravidla nečetl!!!! Ať si je laskavě přečte, protože já už vám ty všechny prohřešky od pondělka prostě sečtu a bude po prdeli!!! Už mě nebaví furt jen vyhrožovat!!! Prostě to udělám a buď to napravíte, nebo ne!!! Fakt mě serete!!!!

S nasraným pozdravem
Vaše Megan


PS.: NEZAPOMEŇTE KLIKNOUT SEM
PRO ZOBRAZENÍ POSLEDNÍ VÝSTRAHY!!! PŘEČTĚTE SI PRAVIDLA A POTÉ SE POD TEN ČLÁNEK, KTERÝ JE
ZDE
(je to stejný článek jako v prvním odkazu), NAPIŠTE, JESTLI S PRAVIDLY SOUHLASÍTE A NADÁLE CHCETE BÝT SB, NEBO NESOUHLASÍTE A UŽ SB NEBUDEME!!!!!!!


Netýká se pouze těchto SB
TOP SB:
Navara, Valíšek
SUPER SB:
TeRiNá

Reklamy a blbosti

17. srpna 2009 v 17:53 | Megan
ZDAR VŠICHNI,
JESTLI MÁTE NĚJAKOU REKLAMU NEBO JINOU PODOBNOU BEJKOVINU, NAPIŠTE TO SEM. POKUD NAPÍŠETE REKLAMU JINAM, SMAŽU TO!!! A JESTLI TO NAPÍŠETE K LOTERII ŽIVOTA, VYHODÍM VÁS DO VZDUCHU!!! - TO BYSTE MĚ TOTIŽ TOTÁLNĚ NAŠTVALI!

TAKŽE...

REKLAMY A PODOBNÉ BEJKOVINY SEM!!


(výjimka platí pro moje nejlepší SB - ty mohou napsat reklamu k jakémukoliv článku - s výjimkou Loterie života)
 
 

Reklama
Stálí návštěvníci:Nariel, Silver Rose, Fantasy . Oblíbené odkazy: Valinka, Lowiska